Magic Mirror

Firma skupia się na dostarczaniu Klientom niezapomnianych wrażeń, dobrej zabawy i pamiątki w postaci zdjęć z nowoczesnych foto urządzeń. Dodatkową pasją i kolejną ze świadczonych usług jest wykonywanie makijażu. Kilkuletnie doświadczenie, skupienie na Kliencie i jego potrzebach oraz profesjonalne świadczenie usług przełożyło się na najlepszą jakość pracy co potwierdzają w opiniach zadowoleni Klienci!

W ofercie:

Wynajem foto urządzeń:
– wynajem klasycznej fotobudki
– wynajem nowoczesnego fotolustra
– wynajem aparatu fotograficznego Fujifilm Instax Wide300 (typ polaroid)

Urządzenia te mogą być wykorzystane na różne okazje ( do każdej okoliczności tematyczne gadżety ) np. wesele, urodziny, jubileusze, studniówki, andrzejki, sylwester, halloween, eventy czy wigilie firmowe itp.

Fotolustro posiada 5 typów ruchomych animacji: weselne, imprezowe w języku polskim i angielskim, świąteczne- Boże Narodzenie i dziecięce z postaciami z kreskówek.

Makijaż:

– pokazy makijażu na modelce np. Dzień Kobiet, Dzień Matki

– makijaże okolicznościowe ( ślubne, dzienne, wieczorowe, biznesowy, fotograficzny itp. ) z dojazdem do klienta

– organizacja wieczorów panieńskie w dowolnie wskazanym miejscu (dostępne 3 pakiety z pokazem makijażu na pannie Młodej, zabawą z aparatem lub fotobudką)

Sesje wizerunkowe dla przedsiębiorców:

– w cenie makijaż biznesowy i opieka podczas sesji zdjęciowej z profesjonalnym fotografem oraz współpraca z biurem marketingowym prowadzącym późniejszy marketing.