Z czystym sumieniem polecam DJ Contigo. Goście weselni bawili się super, do ostatniego numeru nie schodzili z parkietu i para młoda też nie ma co narzekać. DJ w trakcie imprezy potrafi dostosować muzykę do gości, więc uważam że każdy z gości będzie zadowolony i znajdzie coś dla siebie.

Polecam z czystym sumieniem DJ CONTIGO. Za kreatywność, poczucie humoru, kontakt z klientem, komunikatywność podczas imprezy z parą młodą i gośćmi weselnymi, wyczucie, profesjonalne podejście, elastyczność, wyrozumiałość, duży wybór gadżetów, bardzo dobra oprawa muzyczna i dźwiękowa. Wszystko na plus. Goście byli bardzo zadowoleni z DJ’a i wszyscy bawili się super.

Widać że praca wykonywana przez Grzegorza to jego pasją. Oprawa naszego bardzo małego przyjęcia była dopracowana do najmniejszy szczegółów. Klimat idealnie dobrany do naszych wskazówek. Nasi goście przez cały wieczór nie schodzili z parkietu, co ciekawsze nawet w trakcie przerw. Dj bawił się razem z nami, jego praca to nie tylko “puszczanie” muzyki. Polecamy z całego serca tego wspaniałego człowieka. Gdybyśmy mieli jeszcze raz zorganizować imprezę, nie wyobrażamy sobie jej bez Dj Contigo.

Serdecznie polecam DJ Contigo! Wspaniałe wesele, na którym bawiliśmy się do białego rana… Tańców nie bylo końca;) Świetna muzyka, super atmosfera, poczucie humoru. Pełna profeska, pomysłowość, zabawy taneczne i animacje rewelacja!! Pozdrawiamy i myślę, że jeszcze będziemy mieli okazję bawić się z Panem Grzegorzem:))

Nie wyobrazam sobie nikogo innego jak DJ Contigo. Krótko i bez ściemy jest najlepszy duzo zabaw , gadzetów, I fajna muza. Ma tyle energi i Profesionalizmu ze nózka sama chodzi – jestem nadal pod ogormnym wrazeniem dziekuje Polecamy i pozdrawiam

Bardzo profesjonalny, z ogromnym poczuciem humoru.
DJ Contigo , najlepszy …. ze wszystkich . A byłam na wielu imprezach…!
Jego głos – radiowy ,… przemiły
Pomysly i rekwizyty,, zachęcają każdego do zabawy…
Bardzo POLECAM

Dziękujemy za super wesele! Polecamy z całego serca, goście sa zachwyceni! Świetna muzyka, świetna charyzma, rekwizytów po sam sufit dziękujemy raz jeszcze i polecamy

Miałam zaszczyt uczestniczyc na przepięknym weselu mojej kuzynki na którym Dj Contigo zaszczycił nas swoją profesjonalnoscia, kreatywnością poczuciem humoru i perfekcyjnie zorganizowanym repertuarem. Bawiliśmy się do ostatniej piosenki. Mam nadzieję że osobiście kiedyś będę mogła skozystac z usług didżejskich naszego utalentowanego Contigo. Dziękujemy

Świetny DJ z mega charyzmą! Wesele było z tych bardziej kameralnych, ale parkiet “pękał w szwach” Świetna muzyka, rekwizyty i przebrania i to co mi się osobiście najbardziej podobało – warsztaty taneczne. Polecam!

Dawno się tak nie bawiłam przy DJ na weselu. Na drugi dzień ledwo mogłam chodzić a to tylko dlatego, ze taka zabawa była! Muzyka super, atmosfera super!!! Tylko polecać!!!!!!

Dziękujemy za cudowne wesele, polecamy z calego serca, goście byli mega zadowoleni z prowadzenia, zabaw tanecznych konkursów! będziemy polecać dalej !:)

Dj Contigo uważnie słucha preferencji muzycznych młodej pary, ale również potrafi dostosować muzykę do gustów gości weselnych, dużym atutem są liczne atrybuty, które wykorzystuje podczas tańców i zabaw. Sprawił, że parkiet jest cały czas pełny. Polecamy!!!

Wybór Dj Contigo na nasze kameralne przyjęcie po ślubie było najlepsza decyzją jaką podjęliśmy. Jego oprawa imprezy to nie tylko suche puszczanie utworu, to zabawa z gośćmi i radość z wykonywanej pracy. Grzegorz dopasował plan do wszystkich naszych wytycznych. Zrezygnowaliśmy z wszelkich zabaw weselnych, oczepin itp. Nie mogliśmy uwierzyć, że parkiet cały czas był pełny !nawet w przerwach! Ponadto Grzegorz posiada wspaniałe akcesoria (przebieranki), które fantastycznie pozwolily od samego początku zaintegrować się i rozpocząć zabawę. Dj Contigo to profesjonalizm.
Polecamy wszystkim ale również osobom chcącym skorzystać z jego usług na innych przyjęciach okolicznościowych.

Wraz z Mężem zdecydowanie polecamy DJ Contigo! Pomimo kameralnego wesela goście nie schodzili z parkietu. Wszyscy jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem i przebojowością Grzegorza. To było nasze pierwsze, lecz z pewnością nie ostatnie spotkanie!

Wraz z Mężem zdecydowanie polecamy DJ Contigo! Pomimo kameralnego wesela goście nie schodzili z parkietu. Wszyscy jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem i przebojowością Grzegorza. To było nasze pierwsze, lecz z pewnością nie ostatnie spotkanie!

Z całego serca polecam DJ Contigo podwójna imoreza urodzinowa 18 urodziny i 70 urodziny muzyka dla wszystkich pokoleń zebranych na imprezie wszyscy świetnie się bawili do samego końca. Świetne zabawy i animacje. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję za wspaniałą zabawę

Dj Contigo zapewnia rozrywkę na poziomie. Uczy tańca i gra muzykę, która bawi i zachęca do tańca wszystkich. Gorąco polecam na wszelakie okoliczności.

Super og fantastisk underholdning og super god til at sætte gang i den og han kan helt sikkert anbefales.